Návrat k architektonickým kořenům Zlína

Inspirovali jsme se zlínským funkcionalismem.

Stejně jako Baťovy půldomky, tak i naše výstavba ctí na prvním místě funkci.

Styl, který je nám blízký, avšak nestojí na minimalismu a skromnosti, ale naopak na architektonické osobitosti a odvážnosti. Důkazem toho jsou například celoprosklené plochy na jižní straně, které dodávají domu světlo a pohodu, nebo galerie v samém srdci domu budící dojem velkoleposti a vzdušnosti interiéru. Domy nabízí zastřešené posezení na zahradě, kde mohou noví obyvatelé domů trávit příjemný čas s dětmi anebo přáteli za každého počasí. Standardem je také garážové stání pro dva automobily.

Použité stavební materiály splňující požadavky pro nízkoenergetické stavby jsou doplněny systémovými stropními konstrukcemi. Domy jsou vybavené tepelným čerpadlem, které poskytuje dostatek cenově dostupného tepla. Lokalita Zlín - Prštné, ulice Pod Strání, je uzavřená a kompletně nově vybudovaná ulice.

Domy, které jsme realizovali, představují vysoce kvalitní bydlení pro moderní lidi požadující soukromí a klid, ale zároveň dobrou dostupnost městské infrastruktury a blízkost samotného centra Zlína.

Každý developer slibuje kvalitu, luxus, nadstandard, bezpečí a mimořádnou úspornost nákladů na bydlení, ale REZIDENCE POD STRÁNÍ s použitím nejmodernějších stavebních materiálů a technologií toto opravdu nabízí a splňuje.

 


Kontakt

MILL STAVBY s.r.o.
Pod Strání 739, 760 01 Zlín
+420 608 879 031